DISPENSA partners s.r.o., Pod Višnovkou 1662/23, 140 00 Praha

Kontakt

DISPENSA partners s.r.o.

sídlem/kancelář:
Business Centrum Zálesí
Pod Višnovkou 1662/23, budova B2, 3. patro,
140 00 Praha 4 - Krč
IČ: 06705359
datová schránka: wc2xcad
e-mail kancelář: info@dispensa.cz
tel. kancelář: +420 234 035 701

NEOHLÁŠENÉ NÁVŠTĚVY - hodiny pro styk s veřejností:

  • Úterý: 10-12hod.
  • Čtvrtek: 10-12hod.

Neohlášená návštěva, přítomna v sídle DISPENSA partners s.r.o. mimo výše uvedené hodiny pro styk s veřejností nebude přijata z důvodu bezpečnostních a organizačních opatření, jež DISPENSA partners s.r.o. v souvislosti s požadavky dle zákona č. 523/1992 Sb., o daňovém poradenství a Komoře daňových poradců, v účinném znění a v souvislosti s regulací GDPR při poskytování služeb klientům zavedla.

Co říkají naši klienti

Dříve jsem měl poradce, kteří mi na komplikovanější otázky odpovídali „přiměřeně“, „opatrně“, „hospodárně“. Dnes už s úsměvem vzpomínám, jak jsem je žádal, aby přede mnou ťukli do numerické klávesnice, abych věděl kolik je „přiměřeně“. Ťukání do numerické klávesnice se samozřejmě nekonalo, dostával jsem jen odpovědi „co nemůžu“ a odpovědi, které jsem si prakticky sám „vygooglil“. U DISPENSA partners s.r.o. dostanu odpovědi podle zdravého selského rozumu a v mezích zákona.
Tomáš Liska,
jednatel Zahradnictví Kokovice s.r.o.
S Dispensou řešíme hlavně životaschopnost obchodních strategií našich projektů i projektů našich klientů. Moje vlastní spolupráce s osobami, stojícími za Dispensou, trvá už přes 13 let. Funguje to bezvadně, doporučuji.
Jan Škranc,
majitel a jednatel GlobeWeb Czech s.r.o.
Pro zákazníky naší účetní kanceláře u DISPENSA partners s.r.o. poptáváme daňové poradenství a složitější ekonomická řešení podnikových záležitostí; stručně hodnotíme, že jsme plně spokojeni. Spolupracujeme přes 12 let.
Jaroslav Pavlů,
CEO společnosti IREXAN s.r.o.
S Dispensou a jejími předchůdci řeším už roky prakticky vše, co neumím sám, nemám jediný důvod uvažovat o změně.
František Franc,
majitel a jednatel FrancTherm, s.r.o.