DISPENSA partners s.r.o., Pod Višnovkou 1662/23, 140 00 Praha

Podnikatelské a transakční poradenství

Za poskytování poradenských služeb (ekonomické, organizační apod.) je v naší společnosti odpovědný Mgr. Petr Panchártek.

V oblasti podnikatelského poradenství se klientům pomáhá se zpracováním podnikatelských záměrů, investičních záměrů, řeší se otázky úvěrovatelnosti klienta, případně otázky s jakýmsi celofiremním úklidem.

Transakční poradenství zahrnuje aktivity, které směřují k nabývání majetkových hodnot našimi klienty. Transakční poradenství vždy zahrnuje vícepruhové poradenství, směřující k poptávanému výsledku, téměř vždy za účasti advokáta. Pro základní představu lze uvést příklady nabývání nemovitostí, kdy korpus poradenských služeb spočívá v realizaci Projektu nabývání nemovitosti* či nabývání obchodních podílů ve společnostech, kdy korpus poradenských služeb spočívá v realizaci tzv. due diligence.

* propojení do 1.5.

Co říkají naši klienti

Dříve jsem měl poradce, kteří mi na komplikovanější otázky odpovídali „přiměřeně“, „opatrně“, „hospodárně“. Dnes už s úsměvem vzpomínám, jak jsem je žádal, aby přede mnou ťukli do numerické klávesnice, abych věděl kolik je „přiměřeně“. Ťukání do numerické klávesnice se samozřejmě nekonalo, dostával jsem jen odpovědi „co nemůžu“ a odpovědi, které jsem si prakticky sám „vygooglil“. U DISPENSA partners s.r.o. dostanu odpovědi podle zdravého selského rozumu a v mezích zákona.
Tomáš Liska,
jednatel Zahradnictví Kokovice s.r.o.
S Dispensou řešíme hlavně životaschopnost obchodních strategií našich projektů i projektů našich klientů. Moje vlastní spolupráce s osobami, stojícími za Dispensou, trvá už přes 13 let. Funguje to bezvadně, doporučuji.
Jan Škranc,
majitel a jednatel GlobeWeb Czech s.r.o.
Pro zákazníky naší účetní kanceláře u DISPENSA partners s.r.o. poptáváme daňové poradenství a složitější ekonomická řešení podnikových záležitostí; stručně hodnotíme, že jsme plně spokojeni. Spolupracujeme přes 12 let.
Jaroslav Pavlů,
CEO společnosti IREXAN s.r.o.
S Dispensou a jejími předchůdci řeším už roky prakticky vše, co neumím sám, nemám jediný důvod uvažovat o změně.
František Franc,
majitel a jednatel FrancTherm, s.r.o.