DISPENSA partners s.r.o., Pod Višnovkou 1662/23, 140 00 Praha

Vedení účetnictví a mzdová agenda

Za vedení účetnictví, výkaznictví, mzdového účetnictví a manažerského účetnictví, je v naší společnosti odpovědná Ing. Pavla Ernstová.

Klíčem k Vašemu úspěchu je právě nutnost věnovat všechen čas tomu, v čem jste nejlepší. Na vše ostatní si vezměte profesionála. Neinvestujte zbytečnou energii a čas do oboru, kterému nerozumíte. Ať už jde o vedení účetnictví, daňovou evidenci, mzdovou a personální agendu, či cokoliv, co souvisí s čísly ve vaší firmě, neváhejte se obrátit na nás. Vždyť jen u zaměstnanců, kteří jsou hlavním pilířem úspěšně vedeného podniku, jde o velice specifickou problematiku, kde oceníte naše dlouholeté zkušenosti.

Výčet základních účetních služeb zahrnuje:

  • kompletní zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence
  • vedení deníků příjmů a výdajů, pokladní knihy
  • zpracování přehledů, závazků a pohledávek
  • evidenci majetku, odpisů a skladového hospodářství
  • výpočet měsíčních mezd
  • evidenci mzdových listů a ELDP
  • příprava výplatních pásek, příkazů k úhradě
  • přihlášení pracovníků k sociálnímu i zdravotnímu pojištění, včetně zpracování následných měsíčních hlášeníNeposkytujeme-li služby přímo u klientů, využíváme výhradně softwarové produkty SSTORMWARE s.r.o.: POHODA PAMICA TAX

Účetní program POHODA, PAMICA, TAX

Co říkají naši klienti

Dříve jsem měl poradce, kteří mi na komplikovanější otázky odpovídali „přiměřeně“, „opatrně“, „hospodárně“. Dnes už s úsměvem vzpomínám, jak jsem je žádal, aby přede mnou ťukli do numerické klávesnice, abych věděl kolik je „přiměřeně“. Ťukání do numerické klávesnice se samozřejmě nekonalo, dostával jsem jen odpovědi „co nemůžu“ a odpovědi, které jsem si prakticky sám „vygooglil“. U DISPENSA partners s.r.o. dostanu odpovědi podle zdravého selského rozumu a v mezích zákona.
Tomáš Liska,
jednatel Zahradnictví Kokovice s.r.o.
S Dispensou řešíme hlavně životaschopnost obchodních strategií našich projektů i projektů našich klientů. Moje vlastní spolupráce s osobami, stojícími za Dispensou, trvá už přes 13 let. Funguje to bezvadně, doporučuji.
Jan Škranc,
majitel a jednatel GlobeWeb Czech s.r.o.
Pro zákazníky naší účetní kanceláře u DISPENSA partners s.r.o. poptáváme daňové poradenství a složitější ekonomická řešení podnikových záležitostí; stručně hodnotíme, že jsme plně spokojeni. Spolupracujeme přes 12 let.
Jaroslav Pavlů,
CEO společnosti IREXAN s.r.o.
S Dispensou a jejími předchůdci řeším už roky prakticky vše, co neumím sám, nemám jediný důvod uvažovat o změně.
František Franc,
majitel a jednatel FrancTherm, s.r.o.